درباره ی آرگون مدیکال

روی آینده تمرکز کن!

 دستگاه لیزر یکی از حساس ترین دستگاه ها در حوزه تجهیزات پزشکی است که در سال‌های اخیر با افزایش چشمگیری در کشور مورد استفاده میلیون ها نفر قرار گرفته است؛ که در مراکز کلینیکال در حوزه های متفاوتی چون زیبایی،  ترمیمی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 شرکت آرگون مدیکال با در نظر داشتن اهمیت دستگاه لیزر دستگاه های لیزر خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی عرضه می نماید. 

این شرکت علاوه بر پاس کردن استانداردهای کیفی، عملکردی، عمومی و لیزر و emc و حساسیت پوستی و سمیت سلولی، ایزو 13485 و صحه گذاری نرم‌افزاری مجوز بالینی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت و در نهایت موفق به اخذ مجوز از وزارت بهداشت و وزارت صنعت شده است.

این دستگاه با طراحی بسیار ظریف  و دقیق  و داشتن منوی کاربری فوق العاده جذاب باعث سهولت کار اپراتور دستگاه می گردد. 

قدرت خروجی 1200 وات باعث افزایش سرعت کار و نتیجه گیری بسیار بالایی می شود. در کنار قدرت خروجی بسیار بالا، بهره گیری از سه طول موج همزمان دایود، الکس و ان دی یاگ باعث پوشش طیف گسترده و کاملی از انواع تیپ پوستی و مو با تراکم و ضخامت های مختلفی می گردد. 

ترکیب سه طول موج همزمان در یک شات باعث هدف گیری ساختمان مو در نقاط مختلف می گردد به همین دلیل بطور حتمی تمامی مراجعه کنندگان از جوابدهی دستگاه بسیار راضی خواهند بود. 

سیستم خنک کننده دستگاه، مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط متخصصین حرفه ای طراحی گردیده است که باعث افزایش عمر مفید هندپیس می شود و توانایی کارکرد طولانی مدت دستگاه را فراهم می کند . همچنین سیکل درمان کاملا بدون درد خواهد بود که راحتی و رضایت مراجعه کننده را به ارمغان خواهد آورد. 

بهره گیری از کولینگ سه زمانه کاملا داخلی و بی صدا باعث حذف سایر دستگاه های جانبی خنک کننده در کنار دستگاه می گردد که با کاهش صدا و فضای مزاحم ضمن حفظ آرامش محیط درمان ، زیبایی کلینیک شما را دو چندان می کند. 

همچنین آرگون مدیکال با داشتن کادری مجرب و متخصص در تمامی مراحل از نصب، راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش گسترده برای شما اطمینان خاطر به همراه می آورد.

همیشه در کنار شما هستیم.

با اطمینان کامل از بین رفتن موهای زائد را به دستگاه‌های آرگون مدیکال رو بسپارید.

شرکت آرگون مدیکال توانست، بعد از گذراندن آزمایش ها و تست های مختلف از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، توانست مدرک پروانه تولید وسیله پزشکی را کسب کند.

برای استعلام اصالت شرکت و تولید کنندگان دارای پروانه ساخت میتوانید به آدرس سایت imed.ir مراجعه کنید و استعلام بگیرید. آموزش نحوه استعلام گرفتن نیز در پیج رسمی اینستاگرام آرگون مدیکال نیز موجود است.

دستگاه های لیزر تیتانیوم شرکت آرگون مدیکال، دارای برچسب اصالت کالا است.

شرکت آرگون مدیکال در بیست و سومین دوره ی برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران به عنوان حامی رسمی این نمایشگاه، حضور پیدا کرده است.

اعضای شرکت

چگونه کلینیک زیبایی خود را از بقیه کلینیک ها جدا کنیم؟

امروزه رقابت بین کلینیک های زیبایی بسیار زیاد شده و هر کسی تلاش میکند تا با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی، مشتری های وفادار و و مشتری ای جدید بیشتری را جذب میکند. سوال اصلی اینجاست که چگونه کلینیک زیبایی خودمان را از بقیه ی کلینیک ها جدا کنیم؟