معرفی شرکت

دستاورد ها

نمایشگاه بین المللی ایران هلث

شرکت آرمان گیتی ویرا نوین با برند آرگون مدیکال، در دومین سال تاسیس خود حامی رسمی بیست و سومین دوره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث بود.

که در این نمایشگاه از جدیدترین دستگاه خود رونمایی کرد و همچنین به عنوان یکی از برترین غرفه ها شناخته شد.

 

شرکت آرمان گیتی ویرا نوین در سال 1401 در مهمترین رویدادهای پزشکی کشور حضور فعال داشت و در خرداد ماه 1401 در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث در سالن 38، میزبان بازدیدکنندگان بیشماری بودیم. در این نمایشگاه از مدرترین و به روزترین دستگاه های لیزر موی زائد رونمایی کردیم.

این دستگاه ها توانستند مجوزهای لازم را از اداره کل تجهیزات پزشکی دریافت کنند و نظر پزشکان و صاحب نظران این صنعت را به خود جلب نماید. در اختتامیه نمایشگاه ایران هلث نیز موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان، غرفه برتر و اسپانسر اصلی نمایشگاه گردیدیم.

اجلاس چهره های نامی

در ادامه موفقیت هایی که به دست آوردیم، جناب آقای دکتر صدرا سپهری مدیر عامل محترم شرکت آرمان گیتی ویرا نوین در چهارمین اجلاس چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد به عنوان چهره ی ماندگار برگزیده شدند و لوح تقدیر و تندیس اجلاس را دریافت کردند.

همچنین در این اجلاس از ایشان به عنوان جوان ترین کار آفرین در حوزه تجهیزات پزشکی در کل کشور تقدیر به عمل آمد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی شیراز

در آذر ماه 1401 در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حضوری فعال داشتیم و توانستیم دستگاه های لیزر موهای زائد از دیگر دستگاه های حوزه زیبایی، پوست مو و نیز رونمایی کنیم. در این نمایشگاه توانستیم دستگاه های لیزر موی زائد تیتانیوم برند کمپانی KM را به عنوان نماینده ی انحصاری و با مجوز رسمی به پزشکان و بازدیدکنندگان با گارانتی معتبر آرگون مدیکال ارائه کنیم.

امروز و در کل کشور دستگاه های لیزر موی زائد تیتانیوم KM فقط با نام آرگون مدیکال و گارانتی این شرکت معتبر می باشد و همچنین در تمام این ماه ها تلاش کردیم تا به خریداران دستگاه های لیزر موی زائد آگاهی بدهیم و به عنوان مشاور در راه اندازی کلینیک ها و مراکز زیبایی کنارشان باشیم.