نمایندگی فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

برای دسترسی راحت شما مشتریان عزیز، شرکت آرگون مدیکال در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و اهواز نمایندگی افتتاح کرده است. شما میتوانید با مراجعه به دفاتر نمایندگی آرگون از دستگاه ها دیدن بفرمایید و قبل از خرید دستگاه لیزر تیتانیوم آن را تست کنید.

 

برای دریافت نمایندگی شرکت آرمان گیتی ویرا نوین با ما تماس بگیرید:

نقشه ایران

نمایندگی اصفهان

نمایندگی شیراز

نمایندگی مشهد

نمایندگی اهواز

نمایندگی تنکابن

آدرس نمایندگی ها

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع اداری اوسان، طبقه چهارم، واحد 417

تلفن: ۰۹۱۳۳۳۲۳۱۵۸

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوی غربی، مجتمع نگین پارس، طبقه 10، واحد 20

تلفن: 09162570020

نمایندگی های توزیع فعال شرکت آرگون مدیکال

شرکت آرگون مدیکال به منظور دسترسی راحت و آسان مشتریان خود در سراسر کشور اقدام به اعطای نمایندگی توزیع در برخی استان ها کرده است. در حال حاضر ساکنین محترم استان های فارس، اصفهان، خوزستان و خراسان رضوی می توانند جهت بازدید دستگاه های لیزر مو زائد که مجوز شرکت آرگون مدیکال را دارد به نمایندگی های توزیع واقع در هر استان مراجعه کنند.

نمایندگی توزیع چه خدماتی را انجام می دهد؟

نمایندگان توزیع شرکت آرگون مدیکال در وهله نخست موظف هستند فقط دستگاه های مجوز دار و رسمی معرفی شده شرکت آرگون مدیکال را ارئه کنند. فروش دستگاه های لیزر موی زائد فقط با سربرگ رسمی و مهر امضای شرکت آرگون مدیکال معتبر است. خدمات پس از فروش که شامل حمل، آموزش و صدور مدرک معتبر اپراتور (سرتیفیکت) می باشد، به عهده ی دفتر مرکزی می باشد. گارانتی و ارائه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات به عهده ی دفتر مرکزی می باشد و نمایندگان توزیع در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

به خانواده بزرگ آرگون مدیکال بپیوندید