خرید دستگاه لیزر تیتانیوم
دستگاه لیزر تیتانیوم با توان خروجی 800 وات و 1200 وات و 1600 وات

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

برای اطلاع از قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم و شرایط فروش دستگاه لیزر تیتانیوم، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. چنانچه در حال حاضر حوصله و یا وقت تماس گرفتن را ندارید به ما پیام دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ایران، تهران، محله یوسف آباد، خ اکبری، بالاتر از خ 32ام، روبروی خ 33ام، پ83

کادر فروش آرگون

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

فروش این دستگاه قدرتمند، توسط آرگون مدیکال مزایای زیادی دارد. به عنوان مثال خرید شما از یک شرکت نه چندان معتبر هر چقدر که به میزان کمی قیمت کمتری داشته باشد. بدان معنا نمی باشد که شما در خرید خود برد کرده اید.

یک خرید خوب و موفق مولفه هایی دارد که شما باید در دفترچه یادداشت خود موارد را چک کرده و تیک آن را بزنید. مولفه ها را در ادامه برای شما مطرح میکنیم و توضیح میدهیم

اصالت شرکت

اصالت یک شرکت را میتوانید با استعلام گرفتن آن در سایت www.imed.ir انجام دهید. اگر شرکت ارائه کننده دستگاه لیزر مو در سایت رسمی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت دارای مجوز اصالت بود. میتوانید به آن استناد کنید.

مجوز دستگاه

دستگاه لیزر تیتانیوم آرگون مدیکال، که به دست متخصصین این شرکت ساخته شده است، بعد از طی کردن مراحل گوناگون، توانست برای دستگاه لیزر تیتانیوم تولید شده ی این شرکت مجوز وزاربهداشت را اخذ کند. در حال حاضر تعداد کمی از کمپانی ها این مجوز را برای دستگاه خو توانسته اند اخذ کنند.

شما در واقع با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که مجوز دارد، با کالای قاچاق مبارزه می کنید.